Ayt Fizik Soru Yoğunluklu Konu Anlatımı E.Bekir Büyüközer

Ayt Fizik Soru Yoğunluklu Konu Anlatımı E.Bekir Büyüközer

    0 / 10 0 kişi bu ürüne oy verdi
Kategori : TYT AYT
Kodu : 9786056907814
Üretici: Fatih Ertan Yayınları

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

Ayt Fizik Soru Yoğunluklu Konu Anlatım E. Bekir Büyüközer / Fatih Ertan Yayınları

Değerli öğrenciler;

Bu kitap, Alan Yeterlilik Testi (AYT) kapsamındaki fizik sorularını çözmek, 11.sınıf ve 12.sınıf öğrencilerine fizik dersinde yardımcı bir kaynak sağlanması amacıyla hazırlanmıştır. Özel ders formatında konu ve kazanımlara bağlı çok sayıda özgün soru içermektedir. Planlı bir çalışma için içerikli bir kaynak veya ders defteri olarak kullanılabilir. Kitabın içeriğinde yer alan sorular konuyu kavramaya yönelik, ÖSYM tarzına uygun olarak belirlenmiştir.

Fizik dersinde başarı, konuya hakim olma ve konuya ait çok sayıda soru çözme ile doğrudan ilgilidir. Bu kitapta konuların tam olarak anlaşılabilmesi ve yeterlilik kazanılabilmesi için bazı bölümlerde sorular verilen bilgilerin hemen altında, uygun görülen diğer bölümlerde ise sorular bölüm sonunda sıralı olarak bulunmaktadır.

Konuların içeriğinde bulunan kırmızı renkli zeminler çok önemli, mavi renkli zeminler konu bütünlüğünü sağlayan bilgi anlamına gelmektedir. Ders çalışırken konuların satır satır ve sıralı olarak takip edilmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda bu kitap konulara daha önceden hakimiyet sağlanmışsa soru numaraları takip edilerek soru bankası formatında kullanılabilecek, yaklaşık 500 soru içeren bir kaynaktır.

Tüm öğrenci arkadaşlarıma hedeflerine ulaşmaları ve hayal ettikleri mesleki hayata adım atmaları konusunda başarılar dilerim.

Bekir Büyüközer Fizik Öğretmeni

Müşteri Yorumları

Yorumlar

Ürün Özellikleri