Karekök 8.Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası

    0 / 10 0 kişi bu ürüne oy verdi
% indirim
47,00 TL
35,25 TL
Kategori : LGS
Kodu : 9786052247709
Stok Miktarı : 2
Stok Durumu : Stokta Var
Üretici: Tonguç Akademi

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

Karekök 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası - İnan Şarman

Karekök 8. Sınıf Lgs Fen Bilimleri Soru Bankası ile liselere hazırlık döneminde etkili bir çalışma aracı elde ediliyor. Fen bilimleri ile ilgili konularda birçok soru tipine ve ÖSYM'nin kapsamında yer alan tüm konulara yer veren eserle eksiksiz bir çalışma gerçekleştirilebiliyor. Kaliteli soruları ve hem bilgiye dayalı hem de yoruma dayalı soru seçenekleri ile öğrencilerin soru çözme pratiğini geliştiren eser güncellik kaygısı taşıyan adayların içini rahatlatıyor. Yeni müfredata da uygun olan eser ile etkili bir hazırlık süreci geçirilebiliyor. Toplam sayfa sayısı 301 olan eserin ciltsiz olması daha hafif olmasını sağlarken normal boyutlara sahip tasarım ile bu soru bankasını sırt çantasında taşımak da kolaylaşıyor.

Renkli Baskıyla Gelen Gerçekçi Hazırlık

ÖSYM sınavlarında olduğu gibi renkli bir şekilde basılmış olan kitap sayesinde gerçek sınavın birebir simülasyonunu yaşamak mümkün hale geliyor. Soru çözme yeteneği ve pratiği kazanmaya yardımcı olan eserle aynı zamanda sınav stresini azaltmak da olanaklı bir hale geliyor. Yüksek kâğıt kalitesi ile soruların altını çizmek ve işlem yapmak kolaylaşıyor. Video çözüm özelliği de sunan eserdeki tüm soruların detaylı çözümüne cep telefonları aracılığıyla erişilebiliyor. Ayrıntılı anlatımlar ve yanlış şıkların neden yanlış olduğunun tek tek açıklanması gibi özellikler sayesinde aynı zamanda konu tekrarı da yapılabiliyor. Akıllı tahtalara da uyumlu olan eser öğretmenlerin de saygısını kazanıyor.

Yetkin Öğretmenler İle Kolay Öğrenme

Karekök Yayıncılık'ın donanımlı eğitmenleri arasında yer alan İnan Şarman tarafından hazırlanmış olan soru bankası ile kalıcı bilgiler edinmek ve asıl sınavda soruları daha doğru çözebilmek mümkün hale geliyor. Video çözüm derslerinde de yetkin öğretmenlere yer veren Karekök Yayıncılık ile adayların Fen bilimleri testinde oldukça olumlu sonuçlar elde etmesi sağlanıyor.Müşteri Yorumları

Yorumlar