Karekök 8.Sınıf LGS İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

Karekök 8.Sınıf LGS İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

    0 / 10 0 kişi bu ürüne oy verdi
% indirim
43,00 TL
32,25 TL
Kategori : LGS
Kodu : 9786052247624
Stok Miktarı : 2
Stok Durumu : Stokta Var
Üretici: Tonguç Akademi

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

Karekök 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

Karekök 8. Sınıf Lgs T.C. İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası liselere hazırlık sürecinde verimli bir çalışma dönemi geçirmeye katkı sağlayarak hatasız soru çözümü gerçekleştirebilmeyi mümkün kılıyor. Hem bilgiye dayalı hem de yoruma dayalı sorular soran ÖSYM'nin tüm soru tiplerine yer veren kitap aracılığıyla eksiksiz bir soru çözme deneyimi elde ediliyor. Toplamda 188 sayfa olan eser güncelliğini koruyarak yeni müfredata uyum gösteriyor. 

Sorularla Gelen Kalıcı Öğrenme

Birçok konuya bir arada değinen ve ÖSYM'nin kapsamı içerisinde yer alan tüm konulara yer veren kitap aracılığıyla liselere hazırlık aşamasında kalıcı öğrenme sağlanıyor. Video çözüm dersleri de sunan kitap sayesinde dijital ortamlara da entegre olunuyor. Yapılan yanlışların doğru çözümlerine ulaşılarak hem konu tekrarı yapılıyor hem de daha sağlam bir temele sahip olunuyor. Öğrencilerin hatırlama konusunda sıkıntı yaşadığı tarihler, olaylar ve konular sık sık soru çözümü yapılarak daha kalıcı bir şekilde öğreniliyor ve gerçek sınavda soru kaçırma ihtimali düşürülüyor. Sıklıkla birçok sorunun boş bırakıldığı bir alan olan İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük testinde yapılacak doğru sayısı, sınav sonucunda fark yaratarak diğer adayların önüne geçmeyi de mümkün kılıyor.

Uzman Yazar Komisyonu

Karekök Yayınları'nın alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli yazar komisyonundan oluşan kitap kaliteli sorularıyla nitelikli bir çalışma süreci içerisine girmeyi sağlıyor. Bilgileri ölçen soru tiplerinin yanı sıra yorum yapma yeteneğini sorgulayan sorularla da gerçek sınava sıkı bir hazırlık gerçekleştirilebiliyor. ÖSYM'nin geçmiş yıllarda sorduğu soruları ve ağırlık verdiği konuları dikkate alan yazar komisyonu sık sık soru çözerek bilgileri taze tutmak ve asıl sınavda soruları daha çabuk ve daha doğru bir şekilde çözebilmek için birçok testi adaylara sunuyor.Müşteri Yorumları

Yorumlar