Karekök 8.Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası

    0 / 10 0 kişi bu ürüne oy verdi
% indirim
39,00 TL
29,25 TL
Kategori : LGS
Kodu : 9786052247891
Stok Miktarı : 2
Stok Durumu : Stokta Var
Üretici: Tonguç Akademi

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

Karekök 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası

Karekök 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası ile adayların en çok zorlandığı konulardan biri olan paragraf sorularının çözümü adına pratiklik kazanılıyor. Kitaptaki seçici ve nitelikli sorularla hem okuma ve anlama yetisi geliştiriliyor hem de ÖSYM sorularına hazırlanılıyor. Ciltsiz olmasıyla daha düşük bir ağırlığa sahip olan kitap, 220 sayfalık uzunluğuyla geniş bir soru havuzu sunuyor. Güncel müfredata uyumluluk gösteren eser.

Dijital Uyumlulukla Gelen Sınav Başarısı

Karekök Yayıncılık'ın teknolojiye ayak uydurmayı başarması sayesinde akıllı tahta uyumluluğu taşıyan kitap ile öğretmenler de oldukça konforlu bir kullanıma erişiyor. Bunun yanı sıra her bir sorunun detaylı çözümlerine ulaşma imkânı sunan video çözümlerle soruların hangi noktalarında yanlışlar yapıldığı ve nelere daha fazla dikkat edilmesi gerektiği gibi konularda adaylar aydınlatılıyor. ÖSYM standartlarını taşıyan ve sınav kalitesinde olan nitelikli soru opsiyonlarıyla her bir konu hakkında derinlemesine pratik yapılabiliyor. Tuzak sorulara, dikkat ölçen sorulara ve yeni soru tarzlarına uyum göstermeyi kolaylaştıran kitap sayesinde asıl sınavda zaman kazanılarak önemli bir avantaj elde ediliyor. Yüzlerce soruya yer veren Karekök 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası ile ÖSYM'nin tüm soru stillerine karşı bağışıklık kazanılıyor ve paragraf soruları, öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor.

Bağışıklık Kazandıran Soru Bankası

Kendini ispatlamış ve yılların getirdiği deneyimlerle adaylara yol gösteren yazar komisyonu tarafından kolektif olarak kaleme alınmış olan bu eser ile kendilerini geliştirme imk'anı bulan adaylar, başarıya bir adım daha yaklaşıyor. Bilgi ve dikkat ölçen sorulara ulaşmakla kalmayan adaylar, aynı zamanda çözüm videolarıyla da etkili bir öğrenme süreci içerisine giriyor. Yazarlarını Türkçe alanında uzman olan eğitimcilerin oluşturduğu komisyonun hazırladığı paragraf soruları, asıl sınav öncesinde etkili ve verimli çalışma olanağı yaratıyor. Müşteri Yorumları

Yorumlar