Kral Şakir Hayat Kısa Filler Uçuyor!(Ciltli) - Varol Yaşaroğlu

    0 / 10 0 kişi bu ürüne oy verdi
% indirim
32,00 TL
25,60 TL
Kategori : Soru Bankası
Kodu : 9786052162996
Stok Miktarı : 2
Stok Durumu : Stokta Var
Üretici: Eksik Parça Yayınları

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

Kral Şakir Hayat Kısa Filler Uçuyor!(Ciltli) - Varol Yaşaroğlu

Kral Şakir Hayat Kısa Filler Uçuyor kitabı, Varol Yaşaroğlu tarafından yazılan ciltli bir kitaptır. Basım yılı, 2018'dir. Toplamda 208 sayfadan oluşan eser, içerisinde yer alan hikâyeler ile pek çok okuyucuyu derinden etkiler. Eksik Parça Yayınevi tarafından basılmış bir kitaptır. Ön kapak tasarımı ile de oldukça dikkat çeker.

Kral Şakir Hayat Kısa Filler Uçuyor Kitabının İçeriği

Kral Şakir Hayat Kısa Filler Uçuyor kitabında yer alan şiirler, oldukça geniş kesime hitap edecek niteliktedir. Anlaşılır ve sade dili sayesinde kolaylıkla okunabilen bir kitaptır. Özellikle çocuklara hitap eden eğlenceli ve hüzünlü hikâyeler ile büyük beğeni toplar. Gece yatmadan önce kitap okumayı sevenler için oldukça hoş bir kitaptır. Her çocuğun baş ucunda bulunması gereken kitaplardan biridir. Aslan Remzi ve yakın dostu Fil Necati’nin başından geçen hikâyelerin oldukça komik bir dille anlatıldığı kitapta hayata dair pek çok şey bulmak mümkündür. Hikâyelerde her zaman dostluğun kazanması, okuyuculara verilecek en güzel mesajlardan biridir.

Varol Yaşaroğlu Kimdir?

Varol Yaşaroğlu, 1968 yılı İzmir doğumludur. Beş yaşından beri aktif olarak çizim yapar. Gençlik yıllarında pek çok TV programında görev alır. Katıldığı karikatür yarışmalarından kazanmış olduğu birçok ödülü bulunur. Ayrıca yetişkinler için yayınlanan ilk animasyon dizi olan Fırıldak Ailesi'nin hem tasarımcısı hem de yapımcısıdır. Zaman içerisinde yazıya merak salan Varol Yaşaroğlu, çocuklara yönelik hikâye çalışmaları ile beğeni toplar. Yayımlanan kitabının kapak tasarımını da kendisi üstlenir. Sosyal medyada da oldukça sevilen bir simadır. Yaptığı işler ile her zaman adından söz ettirir ve yaptığı her işi başarı ile tamamlar. 2016 yılında kendi yapımı Kral Şakir çizgi dizisini hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisine sunmuştur.


Kral Şakir - Hayat Kısa Filler Uçuyor! :

Biliyorsunuz, mahallede her türlü acayiplik hep bizim ailenin başına
gelir. Doğaüstü olaylar, canlanan ev eşyaları, aşırı akıllı buzdolapları,
sevimli meteorlar, uçan filler, ne acayiplik ararsanız bizde!

Babam Aslan Remzi ile sevgili dostu Fil Necati ise neredeyse her
macerada ayrılmaz bir ikili olurlar. Fil Necati’nin doymak bilmez iştahı
ve sakarlığı yüzünden en akla gelmedik durumlarla karşılaşırız. Ama
her zaman dostluk ve dayanışma kazanır. Birazcık sakarlık olsa da…
Müşteri Yorumları

Yorumlar