Pruva Akademi 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Denemesi

Pruva Akademi 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Denemesi

    0 / 10 0 kişi bu ürüne oy verdi
23,00 TL
Kategori : LGS
Kodu : 9786057719171
Stok Miktarı : 10
Stok Durumu : Stokta Var
Üretici: Tonguç Akademi

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

Pruva Akademi Yayınları tarafından yayımlanan T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, 8. sınıflar için özel olarak hazırlanmıştır. Okula yardımcı olmak ve sınavlara hazırlamak amacıyla büyük bir titizlikle yazılan denemeler özgün ve zengin içerikleriyle öğrencilerin başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

Okul derslerinin yanı sıra sene sonunda Liseye Geçiş Sınavı’na girecek olan 8. Sınıf öğrencileri için önemli bir kaynak kitap niteliğinde olan 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, geniş soru yelpazesi ve özgün içerikleri ile öğrencilere yol gösterici bir kaynaktır. Yeni nesil sorulara ağırlık veren Pruva Akademi Yayınları sınava hazırlanan öğrenciler için farklı soru tiplerini bir araya getirmiştir. Bu sebeple uzman yazar kadrosunu oldukça geniş tutan yayınevi farklı yazarlar farklı sorular mantığıyla pek çok farklı soruyu öğrencilerle buluşturmayı başarmıştır.

Özellikle de LGS’ye girecek öğrenciler için bir avantaj sunan 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, öğrencileri psikolojik olarak da hazırlamaktadır. Söz konusu yeni nesil sorular olunca öğrenciler sadece bilgi yönünden değil psikolojik olarak da hazır olmalıdır. Bu sebeple Pruva Akademi Yayınları, öğrencilerine gerçek sınav deneyimi yaşatmak için hem içerik hem de görsel altyapı olarak Liselere Geçiş Sınavına en yakın denemeyi yayımlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, ilk 7’si SARMAL sonraki 13’ü GENEL deneme olarak hazırlanmıştır.

‘’Sınav Modu’’ adıyla yayımlanan Pruva Akademi Yayınları 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Branş Denemesi, öğrencileri hem okul derslerine yardımcı olacak hem de Liseye Geçiş Sınavı’na eksiksiz hazırlayacaktır.

Müşteri Yorumları

Yorumlar